Breadcrumb

Умови використання

ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ ЦЬОГО САЙТУ УВАЖНО ПРОЧИТАЙТЕ ЦІ УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Вступ 

Власником і адміністратором цього сайту (www.santen.ua) є компанія Santen Oy ( «Сантен Ой») (тут і далі – «Santen»), яка здійснює свою діяльність в Україні через місцеве представництво – Представництво «Сантен Ой» в Україні. На нашому сайті відвідувачі (тут і далі – «ви» або «користувачі») можуть отримати загальну інформацію про діяльність компанії Santen (докладніше див. нижче), ознайомитися з умовами використання (див. у наступному пункті), а також отримати іншу інформацію, передбачену чинним законодавством і нормативними актами. 

Порядок використання цього сайту регулюється цими умовами використання цього сайту (тут і далі – «Умови»), а також Політикою дотримання конфіденційності сайту компанії Santen. Якщо ви відвідуєте цей сайт або використовуєте його в інший спосіб, ви підтверджуєте, що прочитали і усвідомили той факт, що використання цього сайту регулюється цими Умовами (викладеними нижче), а також те, що вам вже виповнилося 18 років. 

Компанія Santen зберігає за собою право вносити зміни до цих Умов у будь-який момент без попереднього повідомлення. Такі зміни вступають в силу негайно після їхньої публікації на цьому сайті. Продовження відвідування вами сайту або інші види його використання після вступу змін в силу означають ваше остаточну згоду зі змінами в Умовах.

Ліцензія та сфера використання 

Цей сайт, зокрема його оформлення та інтерфейс, а також весь його контент, зокрема текст, зображення, графіка, відеофайли, охороняються чинним законодавством про авторське право, товарні знаки та іншими законами і угодами, чинними в будь-яких країнах світу. Компанія Santen є власником такого контенту або має ліцензію на його використання. Всі права захищені. 

Ніщо у змісті цього сайту не може тлумачитися як надання ліцензії або інших прав в рамках будь-якого патенту, товарного знака, авторського права або іншої інтелектуальної власності компанії Santen або будь-якої третьої сторони. Компанія Santen має право припинити, змінити або обмежити використання вами цього сайту з будь-якої причини без попереднього повідомлення.

Контент цього сайту забороняється копіювати, завантажувати, змінювати, розповсюджувати, надавати третім особам для інших цілей, крім особистого некомерційного користування, без попереднього чітко вираженої згоди компанії Santen.

Якщо не вказано інше, всі товарні знаки на цьому сайті охороняються законодавством про товарні знаки. Назви товарів, логотипи, оформлення, слогани і фірмовий стиль компанії Santen, що зустрічаються на цьому сайті, є зареєстрованими товарними знаками, знаками обслуговування, назвами або варіантами виконання і охороняються чинним законодавством. Тому будь-які дії, які порушують ці права, строго заборонені.

Назви товарів і послуг інших компаній, розміщені на цьому сайті, можуть бути товарними знаками або знаками обслуговування, що належать третім сторонам. 

Обмеження і відмова від відповідальності 

ЦЕЙ САЙТ І РОЗМІЩЕНА НА НЬОМУ ІНФОРМАЦІЯ НАДАЮТЬСЯ НА УМОВАХ «ЯК Є» БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ПРЯМИХ АБО НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО АКТУАЛЬНІСТЬ, ТОЧНІСТЬ АБО ПОВНОТУ РОЗМІЩЕНОЇ НА ЦЬОМУ САЙТІ ІНФОРМАЦІЇ. ВАМ НЕ СЛІД ПОКЛАДАТИСЯ НА НЕЇ ПРИ ПРИЙНЯТТІ ЖОДНИХ РІШЕНЬ АБО ВИКОНАННІ БУДЬ-ЯКИХ ДІЙ. ЦИМ МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БУДЬ-ЯКОГО РОДУ ЩОДО БЕЗПЕРЕБІЙНОГО НАДАННЯ РОЗМІЩЕНОЇ НА ЦЬОМУ САЙТІ ІНФОРМАЦІЇ, А ТАКОЖ ВІДСУТНОСТІ НА НЬОМУ ВІРУСІВ, ПРОГРАМ-ХРОБАКІВ, ПРОГРАМ ТИПУ «ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ» АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОДІВ.

Компанія Santen докладає всіх зусиль для забезпечення точності, повноти та актуальності контенту цього сайту. Тим не менш, компанія Santen чітко відмовляється від будь-яких гарантій або запевнень щодо точності, повноти або актуальності інформації.

Крім того, компанія Santen зберігає за собою право на призупинення або припинення функціонування цього сайту без попереднього повідомлення. У цьому випадку компанія Santen не несе відповідальності за будь-які пов’язані з цим збитки або шкоду.

Ви повинні самостійно перевіряти всю інформацію до її використання в будь-яких цілях. Ви несете індивідуальну відповідальність за використання цього сайту і його контенту. Ви повинні самостійно вживати заходів щодо запобігання зараження комп’ютерними вірусами, програмами-хробаками тощо. Компанія Santen не несе відповідальності за шкоду, заподіяну будь-якими такими шкідливими кодами.

Компанія Santen не несе відповідальності за шкоду, заподіяну в результаті використання розміщеної на цьому сайті інформації або самого сайту.

Відмова від відповідальності за рекомендації, пов’язані з наданням медичних або професійних послуг 

На цьому сайті розміщена загальна інформація про медичні товари і послуги компанії Santen, метою якої є підвищення рівня обізнаності користувача і надання наукової та науково-популярної інформації про відповідні захворюваннях. Розміщена на цьому сайті інформація не є і не може вважатися медичним висновком або медичними рекомендаціями, і не замінює собою медичні висновки або медичні рекомендації з будь-яких конкретних медичних проблем або фактичних обставин. У разі наявності захворювання, що вимагає лікування, користувачам цього сайту настійно рекомендується негайно звернутися за медичною допомогою до свого лікаря. 

Інформація, що поступає від користувачів

Компанія Santen не зобов’язана відповідати на питання і запити, що направляються електронною поштою або через форми на цьому сайті. Якщо законом або нашою Політики дотримання конфіденційності, не передбачено інакше, будь-які повідомлення або матеріали, які ви розміщуєте за допомогою цього сайту електронною поштою або іншим чином, зокрема будь-які дані, питання, коментарі, пропозиції тощо, не є і не вважаються конфіденційною інформацією і не захищаються правом власності.

Конфіденційність 

Всі персональні дані, що встановлюють особу, які збираються на цьому сайті, обробляються і використовуються відповідно до нашої Політики дотримання конфіденційності а також нашої Політики використання файлів cookie які є частиною цих Умов, шляхом відсилання. Більш детальну інформацію про наші процедури дотримання конфіденційності можна отримати електронною поштою: privacy-emea@santen.com.

Якщо інше не погоджено з нами в письмовій формі, ми вимагаємо, щоб ви використовували будь-яку надану вам персональну інформацію про наших співробітників і (або) третіх осіб виключно в цілях, для яких така інформація вам надається, а також відповідно до чинного законодавства та нормативних актів про захист даних.

Вакантні посади 

Ми завжди вітаємо інтерес до роботи в компанії Santen. У разі працевлаштування або наймання співробітників компанія Santen не допускає дискримінації за расовою приналежністю, кольором шкіри, віросповіданням, наявним обмеженням можливостей, національним походженням, віком, статтю або будь-яким іншим характеристикам, які захищаються чинним федеральним, державним або місцевим законодавством. Слід розуміти, що прохання відправити резюме або прояв інтересу до вакантної посади, розміщеної на цьому сайті, не означають і не можуть розцінюватися як укладання трудової угоди між вами та компанією Santen або право на отримання будь-яких інших переваг. Необхідно мати на увазі, що будь-які ваші запити щодо працевлаштування, направлені вами на адресу компанії Santen, самі собою не можуть вважатися заявою про прийом на роботу, і що компанія Santen не зобов’язана відповідати на них. Якщо у компанії Santen виникне зацікавленість у вивченні можливостей вашого працевлаштування, ми зв’яжемося з вами у відповідь на ваш запит.

Ознайомитися з актуальними вакансіями в компанії Santen можна на нашій Сторінці вакансій. Відомості про порядок збору та обробки компанією Santen ваших персональних даних з метою вивчення можливостей вашого працевлаштування та наймання розміщені на нашій Кадровій політиці.

Сторонні сайти і посилання 

Для вашої зручності ми можемо посилатися на сторонні сайти. Такі посилання не означають, що компанія Santen прямо рекомендує сторонні товари або послуги, а також контент будь-яких таких сторонніх сайтів. Звертаємо вашу увагу на те, що компанія Santen не несе відповідальності за контент таких сторонніх сайтів, а також за будь-яку шкоду або збитки, які можуть виникнути в результаті їх використання. Перехід на будь-які сайти за посиланнями, розміщеними на цьому сайті, є вашою особистою відповідальністю. 

Крім того, якщо вам потрібно розмістити посилання на даний сайт на будь-якому іншому сайті або використовувати даний сайт в цілях, не передбачених цими Умовами, необхідно попередньо отримати письмовий дозвіл компанії Santen. Звертаємо вашу увагу на те, що компанія Santen не несе відповідальності за контент будь-якого сайту, на якому розміщені посилання на сайт компанії Santen або використовується даний сайт. 

Соціальні мережі

В інформаційних повідомленнях, фінансовій звітності та будь-якій іншій розміщеній на цьому сайті інформації відображені офіційні правила і позиція компанії Santen. Компанія Santen має акаунти в соціальних мережах (наприклад, в LinkedIn, Twitter) і використовує їх для сповіщення про свої останні новини та заходах, а також для інформування сторонньої аудиторії про можливості працевлаштування. При цьому інформація, яку в соціальних мережах та інших аналогічних ресурсах розміщують співробітники компанії Santen, не відображає правила або позицію компанії Santen.

Ми прагнемо до того, щоб наша корпоративна комунікація відповідала нашій філософії, а також чинним етичним, законодавчим та нормативним стандартам, тому ми розробили низку основних принципів, які регулюють порядок використання акаунтів компанії Santen у соціальних мережах. Більш детальна інформація наведена в наших Загальних умовах використання офіційних акаунтів у соціальних мережах.

Право, що застосовується, юрисдикція і автономність положень

Ці Умови регулюються і тлумачаться відповідно до законодавства Фінляндії. Будь-які судові розгляди щодо виникнення спору у зв’язку з цими Умовами або даним сайтом належать до юрисдикції судів м. Гельсінкі, Фінляндія.

Компанія Santen не гарантує доступність або застосовність розміщеної на сайті інформації в інших регіонах. Доступ на сайт компанії Santen в регіонах, де його контент вважається незаконним, заборонений. Відвідувачі, які заходять на сайт компанії Santen з інших регіонів або країн, крім України, роблять це з власної ініціативи і несуть відповідальність за дотримання чинного місцевого законодавства.

Якщо судом належної юрисдикції будь-яке положення цих Умов буде визнане як таке, що не має законної або позовної сили, інші положення цих Умов збережуть повну юридичну силу та дію. У цьому випадку компанія Santen має право відповідно замінити будь-яке таке положення цих Умов, що не має законної або позовної сили, на положення, що має законну або позовну силу, що дозволить в максимально повній мірі досягти комерційних і інших цілей, визначених положенням, яке замінюється.

Відповідальність і порушення 

Ви приймаєте на себе всю відповідальність за використання цього сайту або доступ до нього, зокрема доступ до будь-якої документації компанії Santen або інших авторів, розміщеної на цьому сайті. Ви відмовляєтеся від будь-яких претензій або підстав для пред’явлення позовів до компанії Santen.
 
Крім того, цим ви зобов’язуєтеся не використовувати даний сайт для:
(а) завантаження, розміщення, відправлення електронною поштою або передачі іншим чином незаконного, шкідливого, такого, що містить у собі загрози, образливого, настирливого, аморального, такого, що ганьбить, вульгарного, непристойного, наклепницького, такого, що порушує право інших на приватне життя, розпалює ненависть, расистського, нетерпимого до етнічних груп чи іншого небажаного контенту;
(b) завантаження, розміщення, відправлення електронною поштою або передачі іншим чином персональних даних інших осіб без отримання їхньої попередньої письмової згоди;
(c) завантаження, розміщення, відправлення електронною поштою або передачі іншим чином будь-якого контенту, що порушує будь-які патентні або авторські права, права на товарні знаки, комерційну таємницю або інші права власності будь-якої особи;
(d) порушення будь-якого чинного закону або нормативного акту у разі використання вами сайту, зокрема приписів будь-яких фондових бірж; або
(e) збору або зберігання персональних даних інших користувачів.

Ви визнаєте і підтверджуєте, що ми маємо право відмовити вам у доступі на сайт, якщо ваші дії будуть визнані незаконними, агресивними і несумісними зі здоровим глуздом і будь-яким положенням цих Умов. Крім того, ми зберігаємо за собою право видаляти будь-які матеріали, які ми порахуємо недоречними, незаконними або такими, які іншим чином суперечать нашим цінностям і етичним нормам. 

У разі виявлення недоречного контенту просимо вас негайно зв’язатися з нами за адресою: office.ukraine@santen.com.

Контактна інформація 

Якщо ви маєте питання щодо цих Умов, звертайтеся до нас за адресою: office.ukraine@santen.com.

Дата останнього оновлення: 15 січня 2021 р.