Breadcrumb

Співпраця з «Сантен»

Створення довгострокових, ефективних партнерських відносин.

Навіщо співпрацювати з «Сантен»?

Довгострокові, ефективні партнерські відносини є ключовими для «Сантен». Як середня фармацевтична компанія, ми спільно та ефективно працюємо з інноваційними компаніями-партнерами, науково-дослідницькими інститутами і науковими спільнотами та використовуємо їхній досвід. Це допомагає збільшити темп та глибину досліджень та розробок та якнайшвидше надати пацієнтам доступ до лікування.

Усе, що ми робимо, ми робимо задля задоволення потреб пацієнта та споживачів. Це чуйний, підприємницький підхід - ми прагнемо покращити здоров’я очей та зір усіма можливими засобами, починаючи від адаптації продукту і закінчуючи новаторським науковим відкриттям методів лікування задля задоволення медичних потреб. 

Ми розуміємо потреби платників та пацієнтів у доступності в економіці охорони здоров’я та врівноважуємо це своїм бажанням впроваджувати інновації для подальшої вигоди пацієнтів.

Як повністю інтегрована компанія, яка представлена у всьому світі, наші науково-дослідні центри світового класу, виробничі майданчики та відділи продажів та маркетингу дозволяють нам поставляти інноваційні продукти, що приносять успіх кожному нашому партнеру.