Breadcrumb

  1. Наше бачення
  2. Про «Сантен»

Про «Сантен»

Santen Pharmaceutical - одна з провідних спеціалізованих офтальмологічних фармацевтичних компаній у світі, заснована в Японії більше століття тому, яка надає послуги пацієнтам у всьому світі. Ми є лідером на офтальмологічному ринку Японії. Ми активно працюємо на європейському ринку з 1994 року і активно розвиваємося в країнах EMEA (Європа, Близький Схід, Африка) та у всьому світі. Ми прагнемо поліпшити здоров’я очей та зір пацієнтів, а також забезпечити пацієнтам та системам охорони здоров’я доступ до необхідного лікування. У зв’язку з тим, що основною сферою нашої діяльності є офтальмологія, ми можемо оцінити, відреагувати та швидко вжити відповідних заходів в цій спеціалізованій галузі, в якій ми маємо глибокі знання та досвід.

Орієнтуючись на зір, ми отримуємо величезну та унікальну можливість поліпшити якість життя пацієнтів і в той же час діяти як сильна та ефективна комерційна організація. По мірі старіння населення зростає кількість пацієнтів, що страждають від глаукоми та розладів сітківки. З появою нових методів лікування та діагностики на основі нових технологій швидко зростає ринок офтальмологічних фармацевтичних препаратів, що відпускаються за рецептом. В офтальмології існує значна кількість незадоволених потреб пацієнтів. 

Офтальмологічні препарати, що відпускаються за рецептом, є нашим основним бізнесом, на які припадає понад 80% наших міжнародних чистих продажів. Ми також пропонуємо безрецептурні лікарські засоби, вироби медичного призначення та харчові продукти для здоров’я очей. В регіоні EMEA ми є лідером у галузі лікування глаукоми та синдрому «сухого ока» - сфери, для яких в нашому портфелі представлені продукти для всіх стадій та типів захворювання. Ми також розширюємо асортимент лікарських засобів та медичних виробів для лікування очних інфекцій, алергій, корекції зору та хірургічного лікування глаукоми.